Підсумки роботи поліцейських офіцерів громади за 2022 рік.

Дата: 26.12.2022 22:48

15-го грудня 2022 року перед початком пленарного засідання сільської ради, поліцейські офіцери Феодосіївської територіальної громади прозвітували перед громадою за пророблену роботу в 2022 році.

Поліцейськими офіцерами громади протягом звітного року постійно проводилась робота по охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю на території Феодосіївської громади.

Під час звітування було висвітлено проблемні питання, проте офіцером було відмічено позитивні зміни щодо кількості правопорушень. Також, було зазначено про проблемні питання,  які потребують уваги самих жителів, для їх усунення.

Головною ціллю як безпекових проєктів так і плідної співпраці поліцейських з громадою є зниження правопорушень будь-якого типу, створення безпекових осередків на території громади та розвиток правової обізнаності серед населення.