Перелік видів допомоги, за отриманням яких у 2023 році можуть звернутися жителі Феодосіївської громади.

Дата: 19.01.2023 16:22

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Відповідно до змін, внесених до програми соціального захисту населення Феодосіївської сільської ради «Турбота» рішенням вісімнадцятої сесії Феодосіївської сільської ради VIII скликання від 24.12.2022 року № 3, у 2023 році зареєстровані жителі громади та внутрішньо переміщені на територію громади особи можуть звернутися за отриманням таких видів грошової допомоги:

• допомога сім’ї загиблого (померлого) військовослужбовця, який брав участь у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони;
  • допомога військовослужбовцю, який отримав поранення, контузію, інше захворювання під час виконання заходів із забезпечення національної безпеки і оборони;
  • допомога, у разі отримання курсу лікування з приводу  онкологічного захворювання;
  • допомога, у разі проведеного оперативного лікування;
  • допомога, у разі перебування особи на стаціонарному лікуванні;
  • допомога, у разі наявності в особи хронічного захворювання та перебування на диспансерному обліку у профільного лікаря;
  • допомога, у разі проведення поховання особи, яка на момент смерті не досягла пенсійного віку, не працювала, не була зареєстрована у центрі зайнятості, як безробітна;
  • допомога учасникам бойових дій на території інших держав та членам сімей загиблих учасників бойових дій (до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав);
  • допомога учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та вдовам/вдівцям учасників ліквідації (до Дня Чорнобильської трагедії);
  • допомога дітям з інвалідністю (до Дня захисту дітей);​​​​​​​​​​​​​​
  • допомога усиновленим дітям та дітям, які знаходяться під опікою (до Дня захисту дітей);
  • допомога дітям з малозабезпечених сімей (до Дня захисту дітей);
  • допомога учасникам бойових дій та членам сімей загиблих учасників бойових дій (до Дня захисників і захисниць України);
  • допомога особам з інвалідністю І та ІІ груп (до Міжнародного дня людей з інвалідністю).

З питань оформлення заяви на допомогу громадяни можуть звернутися до адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради за місцем проживання.

За детальною інформацією з питань отримання грошової допомоги звертайтеся до відділу соціального захисту населення Феодосіївської сільської ради (с. Хотів, площа Паширова, буд. 2, каб. 4, тел. 0637852784).