Про отримання грошової допомоги, у разі пошкодження житлових приміщень (будинків, квартир), розташованих у населених пунктах Феодосіївської сільської територіальної громади.

Дата: 01.02.2023 15:44

Шановні жителі громади!

Відтепер жителі громади, які зареєстровані та постійно проживають на території населених пунктів Феодосіївської сільської територіальної громади, а також взяті на облік внутрішньо переміщених осіб зможуть отримати грошову допомогу у випадку, якщо їх житлові приміщення постраждали внаслідок надзвичайної ситуації, відповідно до затвердженого Порядку (Рішення 18 сесії Феодосіївської сільської ради VIII скликання від 24 грудня 2022 року № 5 «Про внесення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та ліквідації їх наслідків Феодосіївської сільської територіальної громади Обухівського району Київської області на 2022-2024 роки») за рахунок коштів бюджету Феодосіївської сільської територіальної громади.

Грошова допомога надається громадянам виключно, у разі пошкодження житлових приміщень (будинків, квартир), розташованих у населених пунктах Феодосіївської сільської територіальної громади та сплачується у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2023 року, на підставі письмової заяви, яку можна подати, звернувшись до однієї з адміністративних будівель Феодосіївської сільської ради.

До заяви додаються:

- копія паспорта громадянина України заявника (заявниці);

- довідка про реєстрацію місця проживання (у разі надання паспорта у вигляді ID-картки) заявника (заявниці);

- копія довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника (заявниці);

- копія документа, що підтверджує право власності на житлове приміщення;

- копія документа, що підтверджує факт пошкодження житлового приміщення внаслідок надзвичайної ситуації;

- акт про фактичне проживання у житловому приміщенні, складений депутатом відповідного виборчого округу сільської ради;

- копія довідки про наявність у заявника (заявниці) відкритого у банківській установі рахунку, номер якого відповідає міжнародному стандарту кодування банківських рахунків (IBAN).

Заява приймається за умови пред’явлення оригіналів усіх документів.