Про формування витягів з реєстру територіальної громади про зареєстроване місце проживання: актуальні проблеми

Дата: 15.02.2023 12:12

Формування витягів з реєстру територіальної громади про зареєстроване місце проживання:

Витяг з реєстру територіальної громади - документ у паперовій або електронній формі, що підтверджує відомості про місце проживання (перебування) особи або інформацію про відсутність таких відомостей на дату та час формування витягу.

Витяг з РТГ можна отримати через портал Дія або особисто звернувшись до відділу реєстрації місця проживання громадян, формування та ведення реєстру територіальної громади, Державної реєстрації актів цивільного стану Управління ЦНАП (далі - Відділ) (с. Хотів, пл. Паширова, 2, каб.1, конт. тел.: 063-785-31-21).

Щоб отримати витяг з РТГ через портал Дія, необхідно авторизуватися, обрати послугу «Довідки та витяги», далі - «Витяг про місце проживання» і натиснути «Замовити витяг».

Найпоширенішою проблемою під час формування витягу з РТГ через портал Дія є відображення не актуальної або неповної інформація про особу, зареєстроване місце проживання особи, персональні дані.

У випадку виявлення вищезазначених проблем Вам необхідно звернутися до Відділу (с. Хотів, пл. Паширова, 2, каб.1, конт. тел.: 063-785-31-21) для актуалізації своїх даних в реєстрі, якщо місце вашого проживання зареєстровано на території Феодосіївської громади.

• При собі необхідно мати:
  • паспортний документ,
  • свідоцтво про народження (для дітей віком до 14-ти років),
  • РНОКПП,
  • будинкова книга (за потреби).