Графік прийому громадян працівниками відділу соціального захисту населення Феодосіївської сільської ради на 2023 рік

Дата: 16.02.2023 09:37

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Відділ соціального захисту населення Феодосіївської сільської ради проводить прийом громадян для оформлення державних соціальних допомог, пільг і субсидій на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, інших передбачених законодавством соціальних виплат за адресою:

с. Хотів, площа Паширова, буд. 2, каб. 4 щосереди з 9 00 год. до 1300 год.

Виїзний прийом громадян працівниками відділу соціального захисту населення Феодосіївської сільської ради здійснюється у 2023 році за таким графіком:

День прийому

Години прийому

Місце проведення

другий вівторок місяця

з 9 00 год. до 1200 год.

с. Іванковичі, вул. Соборна, буд. 88

третій вівторок місяця

з 9 00 год. до 1200 год.

с. Рославичі, вул. Спасо-Преображенська, буд. 3

четвертий вівторок місяця

9 00 год. до 1200 год.

с. Гвоздів, вул. Ковніра, буд. 3

Прийом проводиться виключно за попереднім записом громадян за номером телефону 0637852784 або через уповноважених осіб (старосту села, адміністратора).