У ДТЕК пояснили, як працює енергосистема України після року війни

Дата: 01.03.2023 11:33

Як передається електроенергія від генерації до кожної домівки? Причини відключення світла? За яким принципом та механізмом його вимикають у різних областях України? ДТЕК Київські регіональні електромережі продовжує отримувати від жителів багато питань про те, як працює енергосистема України, і як на неї вплинула війна. У компанії підготували відео та відповіли на усі актуальні питання. У ДТЕК підготували інформаційно-роз’яснювальне відео, в якому дали відповідь на найбільш актуальні питання щодо роботи енергосистеми України в умовах війни:

• Як в цілому працює енергосистема України?

• Основні джерела генерації? • Як електроенергію доставляють до кінцевих споживачів?

• Чому важливо дотримуватися балансу виробленої та спожитої енергії в країні?

• Як вплинули російські цілеспрямовані атаки на енергосистему та втрата великих об’єктів електрогенерації через окупацію? • Навіщо проводяться екстрені та стабілізаційні відключення?

• Чому руйнування росією підстанцій НЕК Укренерго та генеруючих електростанцій в одній частині України призводить до відключень світла по всій країні?

• Хто розраховує доступні ліміти для кожної області. Від чого вони залежать?

• Чи можливе наразі повне відновлення системи, щоб світло у домівках більше не вимикалося? Повне відео з відповідями ви зможете знайти на офіційному каналі ДТЕК Київські регіональні електромережі в Youtube та на офіційній сторінці компанії у Фейсбук: