Третя окрема штурмова бригада Сухопутних військ Збройних Сил України оголосила набір до своїх лав
Третя окрема штурмова бригада Сухопутних військ Збройних Сил України оголосила набір до своїх лав. Для новобранця це можливість воювати пліч-о-пліч із високомотивованими побратимами, офіційне оформлення, належне грошове й речове забезпечення, сучасне озброєння.
Як повідомляє штурмова бригада, приєднатися до підрозділу можуть як військовослужбовці шляхом переведення, так і цивільні добровольці, які пройдуть навчання за міжнародними стандартами.
Під час курсу молодого бійця, що триває не менше місяця, рекрути тренуються під керівництвом фахових інструкторів із бойовим досвідом. Під час навчань новобранці здобувають теоретичні й практичні знання з вогневої, тактичної підготовки й медицини. Рекрутингові центри підрозділу діють у Києві та Дніпрі. Новобранці з регіонів забезпечуються житлом.
Щоб долучитися до підрозділу, необхідно заповнити анкету на офіційному сайті бригади: www.ab3.army та очікувати на дзвінок із рекрутингового центру.