Інформація від ДТЕК, щодо усунення наслідків негоди на Київщині

Дата: 07.07.2023 11:42

Усуваємо наслідки негоди на Київщині: Енергетики ДТЕК за ніч повернули світло 57 тисячам клієнтів в 175 населених пунктах.

Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі усувають наслідки стихії, що накрила ввечері 6 липня Київську область. На ранок 7 липня вже відновили роботу 70 ліній електропередачі, 1820 трансформаторних підстанцій. Повернули світло 57 111 клієнтам у 57 населених пунктах, що були знеструмлені повністю та у 118, що відключались частково.

Шквальний вітер, грозовий фронт та блискавки з сильним дощем з вечора 6 липня призвели до масових відключень в Київській області. Вимикались 132 лінії, 2978 трансформаторних підстанцій. Через це без світла були 101 населений пункт повністю та 163 – частково. Найбільше постраждалі від негоди Бориспільський, Вишгородський та Бучанський регіони.

Енергетики ДТЕК Київські електромережі у посиленому складі були готові до погіршення погодних умов і почали усувати аварії відразу після того, як почались перші відключення. До оперативної ліквідації аварій задіяні 152 бригади у складі 511 спеціалістів, працює 230 одиниць спецтехніки. Роботи ускладнені великою кількістю обривів через падіння дерев.

Станом на 9 ранку залишаються ще відключеними 62 лінії, 1158 трансформаторних підстанцій. Знеструмлені  44 населених пункти повністю, 45 – частково. Без світла 43 000 клієнтів. Енергетики панують завершити відновлювальні роботи сьогодні до кінця дня, якщо погодні умови не погіршуватимуться.

Синоптики прогнозують сьогодні вдень на Київщині помірні дощі, грози, місцями значні дощі, в окремих районах град та шквали 15-20 м/с. Нагадаємо: складні погодні умови можуть призвести до падіння дерев та обриву проводів. Будьте обережні, не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до ліній електропередачі.

Дізнатися про причини відключення світла і терміни його відновлення можна через чат-бот у Viber та Telegram.

Повідомити нам про відсутність світла можна через зручні дистанційні сервіси:

• офіційний сайт компанії — кнопка «Повідомте нам про відсутність електроенергії» https://www.dtekkrem.com.ua/ua/shutdowns,
  • приватні повідомлення на офіційній сторінці компанії у Facebook,
  • колцентр 38 (067/099/093) 495 70 40, стаціонарний телефон (044)4590740.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалось надійним.