Феодосіївська громада
Обухівського району Київської області
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація щодо результатів проведення громадського обговорення проекту містобудівної документації місцевого рівня

Дата: 14.08.2023 12:50
Кількість переглядів: 105

Внесення змін до генерального плану села Гвоздів Обухівського району Київської області з розробленням плану зонування та детальними планами територій

Відповідно до статті 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» з 07.07.2023 року по 07.08.2023 року були проведені громадські обговорення проекту містобудівної документації місцевого рівня «Внесення змін до генерального плану села Гвоздів Обухівського району Київської області з розробленням плану зонування та детальними планами територій». Зазначений проект містобудівної документації був розроблений на підставі Рішення Феодосіївської сільської ради Обухівського району Київської області №23 від 12.07.2021 року «Про надання дозволу на внесення змін до генерального плану села Гвоздів Обухівського району Київської області» розробником ТОВ «КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ «МІСЬКЦИВІЛЬПРОЕКТ» на замовлення Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради Обухівського району Київської області.

Інформаційне  повідомлення  про  проведення  громадських обговорень та громадських слухань проекту містобудівної документації місцевого рівня «Внесення змін до генерального плану села Гвоздів Обухівського району Київської області з розробленням плану зонування та детальними планами територій» було опубліковано на офіційному веб-сайті Феодосіївської громади 07.07.2023 року. В повідомлені зазначалась інформація про час і місце, де у вільному доступі можна ознайомитися з матеріалами  проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях та журналу реєстрації пропозицій громадськості, інформація про посадову особу замовника розроблення містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації  розгляду  пропозицій  (зауважень), а також зазначено час і місце проведення громадських слухань та умови участі в них.

Додаткове інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань щодо проекту містобудівної документації місцевого рівня було опубліковано 13.07.2023 року на офіційному веб-сайті Феодосіївської громади.

Громадські слухання відбулись в с. Гвоздів на території критого майданчику на озері «Карпич», 20 липня 2023 року об 11:00, з врахуванням порядку, встановленому Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 (в редакції постанови КМУ від 21 жовтня 2022 р. № 1196) «Про затвердження порядку проведення слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні».

В громадських слуханнях прийняли участь 22 особи, серед яких були присутні мешканці села Гвоздів, представники відділів сільської ради, староста та депутати. Громадські слухання відбувались під головуванням головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради – Олександра ЧУБЕНКО, доповідач – головний архітектор проекту Олександр ГРАНОВСЬКИЙ.

За результатами проведення громадських слухань всі зауваження та пропозиції внесено до Протоколу №20/07, проект якого, відповідно Порядку, був розміщений 24.07.2023 року в приміщенні адміністративної будівлі Феодосіївської сільської ради за адресою: с. Гвоздів, вул. Ковніра, буд. 3 (приміщення колишньої сільської ради), про що було проінформовано жителів громади повідомленням на офіційному веб-сайті Феодосіївської громади 20.07.2023 року.

Остаточна версія протоколу та журналу реєстрації учасників громадських слухань, наведенна за посиланням:  Протоколу №20/07журнал реєстрації учасників громадських слухань. Технічні можливості сайту не передбачають розміщення аудіофайлів. Для заслуховування аудіозапису громадських слухань від 20.07.2023 року, ви можете звернутись (в робочий час) до відділу містобудування та архітектури Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень