Виконавчі органи та комунальні підприємства громади мають пройти процедуру аудиту.

Дата: 06.11.2023 10:56

Анатолій Походня: «Ми зацікавлені провести аудит діяльності виконавчих органів та комунальних підприємств»

На цьому, під час засідання Виконавчого комітету сільської ради, наголосив в.о. сільського голови

3 листопада 2023 року відбулося чергове засідання Виконкому сільської ради Феодосіївської територіальної громади де розглянули питання порядку денного (https://feodosiivska-gromada.gov.ua/news/1698924772/).

Під час засідання Анатолій Походня наголосив на тому, що необхідно провести  аудит діяльності виконавчих органів та комунальних підприємств.

«Такий аудит дасть можливість виявити їх фінансово слабкі місця, а нам, як представникам влади - створити умови щоб їх підсилити», - прокоментував в.о. сільського голови.

За словами Анатолія Походні, діяльність комунальних підприємств має стати максимально прозорою для громади, і першим етапом будуть фінансові плани КП на 2024 рік, які розроблятимуться вже цього року.

Під час засідання Виконкому відповідні фахівці отримали доручення підготувати листа до Північного офісу Державної аудиторської служби України з клопотанням про проведення процедури аудиту.