17 листопада 2023 року відбулося чергове засідання Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради

Дата: 20.11.2023 16:29

Які проекти рішень були розглянуті, які пропозиції заслухані та про що говорили депутати на виїзному засіданні – читайте в нашому матеріалі

Фото без описуДо порядку денного увійшла низка проектів рішень, зокрема щодо допомоги в оздоровленні дітей громади.

За інформацією Служби у справах дітей та сім’ї, всього було отримано заяв на допомогу на загальну суму в 260 тис грн. Всі заяви відповідали вимогам і діти отримали допомогу на оздоровлення. Зокрема, діти, зареєстровані в Ходосівці – 286. Діти з вразливих категорій – 69 (з інвалідністю, перебуваючи під опікою, діти військових, зареєстровані в отг, окрім Ходосівки). Як ми писали, прийом заяв триває до 30 листопада.

Розглянули і підтримали проект рішення Виконкому «Про укладання договору на послуги з капітального ремонту системи водовідведення в с. Іванковичі».

«Конкурента процедура повністю витримана і зараз пропонується укласти договір з ТОВ «Пінара Енерджі», на суму 270 тис. грн.», - зазначив в.о. сільського голови Анатолій Походня, - «Ми в цьому випадку керуємося самою вигідною ціновою пропозицією».

Фото без описуТакож заслухали комерційну пропозицію від ТОВ «Всесвіт Телеком», щодо системи оповіщення населення у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Друга частина засіання була виїзною. Виконавчий комітет побував в КП «Ходосіївське».

«Ситуацію я для себе визначив, як задовільну. Є деякі питання по зберіганню солі, суміші для посипки доріг та зберіганню техніки», - розповів в.о. сільського голови Анатолій Походня.

За словами в.о. сільського голови, варто в найближчий час провести випробування і перевірку техніки, яка знаходиться на зберіганні в КП, щоб у разі потреби, вона була повністю готова до використання.