КРЮКОВ Богдан Олександрович

Дата: 01.11.2023 10:12

Обрав Богдан для себе благодатну цю дорогу,

Що зветься Батьківщину боронить

І в тяжкий час віддіа життя за УКраїну

Яку щнз материнським молоком він полюбив

Він символ нації свого народу

Життя поклав за нас усіх

Герою цоьму скажем Слава, Слава, Слава

І вічна память з роду в рід

Богдан Олександрович Крюков народився  2 лютого 1998 року в селі Лісники Києво-Святошинського району Київської  області.

З 2004 року навчався у Лісниківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. У середніх та  старших класах навчався у Хотівському НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія».

Зі спогадів директора Хотівської школи Неруш Н.В.:

«Одного разу, під час підготовки до святкування свята Нового року в закладі освіти, для учнів оголосили  конкурс новорічних плакатів.  В ранці вчителі та учні побачивши серед плакатів з ялинками, намальований плакат на якому був зображений Степан Бандера з написом: «1 січня день народження Степана Бандери, а на ялинках ми будемо вішати наших ворогів. Автором плакату був Богдан Крюков, учень 6 класу…»

Після закінчення у 2015 році  вступає до Васильківського професійного коледжу та  в 2017 році отримує професію електрозварювальника.

З 2019 року по 2021 рік  Богдан проходить службу за контрактом у лавах Збройних Сил України.

Коли 24 лютого 2022 року розпочалось повномасштабне вторгнення росії на територію України, Богдан Олександрович добровольцем пішов захищати Батьківщину від підступного, жорстокого ворога.

Спочатку в навчальному центрі «Десна» Богдан пройшов підготовку з військової справи  артилериста, потім засвоїв наступний військовий досвід, ставши професійним снайпером стрілецького відділення, стрілецького взводу, стрілецької роти, стрілецького батальйону військової частини А1376

18 жовтня 2023 року Богдан загинув поблизу населеного пункту Новодонецьке Волноваського району Донецької області, виконуючи бойове завдання.

Богдан Олександрович Крюков був справжнім патріотом України, вивчав і знав історію України та боровся за її волю та незалежність. Був віруючою людиною.

Богдан Крюков був справжнім борцем за волю України і є символом незборимості Української Нації. Сильний, мужній, відважний, а водночас – добрий, щирий і відкритий для всіх – односельців, друзів, побратимів.