Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору – геноциду Українського народу

Дата: 23.11.2023 15:29

Голодомор став однією з найбільших трагедій нашого народу, і вшанування пам'яті його жертв - важлива частина української історії та культури.

Кожну четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу, а також голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років.

Цьогорічні заходи у Феодосіївській громаді відбудуться 24 та 25 листопада - у всіх селах громади.

Вшанування у Хотові відбудеться 24 листопада о 12:00 в Хотівському ліцеї імені Левка Лук'яненка.

У Ходосівці –  о 13.00 поминальний мітинг біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

У Лісниках –  о 14.30 поминальний захід, збір біля сільського клубу.

25 листопада 2023 року відбудуться наступні заходи:

Хотів – 10.00 поминальний мітинг біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

Іванковичі – 10.00 поминальний мітинг біля Храму Різдва Пресвятої Богородиці.

Рославичі – 12.00 панахида біля церкви, 13.00 молебен біля захоронення жертв Голодомору на кладовищі, 13.30 перегляд фільму у сільському клубі.

Гвоздів – 9.00 служба у церкві, 10.00 молебен біля захоронення жертв Голодомору на кладовищі.

На заходах 24 та 25 листопада будуть присутніми жителі громади, працівників і колективів Центру культури Феодосіївської громади, керівництва громади, учні старших класів закладів середньої освіти Феодосіївської громади, депутатський корпус Феодосіївської громади.