Поліцейські офіцери Феодосіївської громади відзвітували за 2023 рік

Дата: 26.12.2023 14:58

За даними, які надали правоохоронці, у 2023 році було проведено низку заходів. Ознайомитися з ними можна у презентації, яка надається. Окремо хочемо зазначити, що в силу великої завантаженості та наявності лише одного транспортного засобу, поліцейські громади не завжди мали змогу виїжджати на виклики та всі повідомлення від жителів громади. Ситуація, яка склалася з оперативним реагуванням на звернення жителів громади, буде проаналізована та опрацьована.

Заходи, проведені ПОГ у 2023 році

Бесіди в навчальних закладах

У 2023 році у школах громади проведено 10 занять. З школярами опрацювали наступні теми:

• дотримання правил дорожнього руху для пішоходів та водіїв, та їх необхідність в повсякденному житті.
  • Поведінка з однолітками, молодшими школярами, а також дорослими.
  • Способи уникнення конфлікту суспільстві, та навички його вирішення.

Крім цього, за словами поліцейських, в громаді постійно проводяться індивідуальні профілактичні бесіди із  дітьми та їх батьками або опікунами.

Виявлені правопорушення

У 2023 році, згідно даних, презентованих у звіті, було виявлено незаконну вирубку лісу (стаття 246. Кримінального кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу») та незаконне зберігання зброї та боєприпасів (2 події).

Також виявлені факти незаконного зберігання наркотичних речовин (стаття 309.  Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту»).

Також було виявлено незаконне заволодіння чужим майном. Ці порушення офіцери виявили та зафіксували під час роботи на території громади.

Результати діяльності поліцейських офіцерів громади за 2023 рік

• Надійшло звернень громадян на лінію 102  ~2491
  • Розглянуто повідомлень та звернень громадян ~525

Адміністративна практика

У 2023 році надійшло 215 заяв:

• Ст. 44 КУпАП (Незаконне зберігання наркотичних речовин) - 10
  • Ст. 190 КУпАП (Порушення строків перереєстрації мисливської вогнепальної зброї) -  1
  • Ст. 51 КУпАП (Дрібне викрадення майна) - 2
  • Ст. 154 КУпАП (Поруш. правил вигулу собак) - 9
  • Ст. 164 КУпАП (Порушення провадження господарської діяльності) - 9
  • Ст. 173-2 КУпАП (Домашнє насильство) - 66
  • Ст. 178 КУпАП (Розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях) - 22
  • Ст. 187 КУпАП (Порушення адміністративного нагляду) - 9
  • Ст. 175-1 КУпАП (Куріння тютюнових виробів) - 6
  • Ст. 173 КУпАП (Дрібне хуліганство) - 19
  • Ст. 44 КУпАП (Незаконне зберігання наркотичних речовин) - 10

Профілактичний облік

• На обліку осіб, які відбувають покарання, не пов’язане з позбавленням волі - 21
  • На території ТГ знаходиться сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах - 20
  • На обліку перебуває осіб, що вчиняють домашнє насильство - 44
  • Винесено термінових заборонних приписів стосовно кривдників - 39

Співпраця з Бориспільським міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у Київській області

У результаті спільної взаємодіїї, у  період з 01.01.2022 року та по теперішній час було здійснено 10 перевірок виконання покарання засуджених до громадських робіт.

На території Феодосіївської сільської ТГ проживають 21 особа, звільнена від відбування покарання з випробувальним терміном, які перебувають на обліку. Завдяки спільній співпраці з початку року 5 осіб засуджених до покарання, не пов’язаного із позбавленням волі, були вчасно ознайомлені з порядком та умовами відбування покарання.

Співпраця із Службою у справах дітей Феодосіївської сільської ради

Візити та об’їзди сімей, що опинились у складних життєвих обставинах здійснюються на постійній основі спільно із представниками служби в справах дітей Феодосіївської сільської ради.

Звіт за 2023 рік