22 січня 2024 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради VIIІ скликання

Дата: 19.01.2024 16:32

Засідання пройде о 16:00 у приміщені адміністративної будівлі Феодосіївської сільської ради за адресою: с. Хотів, пл. Паширова, 2 (актова зала).

На розгляд винесено наступні питання:

• Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.
  • Про надання грошової допомоги, відповідно до Комплексної програми підтримки військовослужбовців та членів їх сімей Феодосіївської сільської територіальної громади Обухівського району Київської області на 2024-2026 роки.
  • Про надання грошової допомоги, відповідно до Програми соціального захисту населення Феодосіївської сільської територіальної громади Обухівського району Київської області «Турбота» на 2022-2024 роки
  • Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку, учнів та затвердження територій обслуговування, які закріплюються за закладами загальної середньої освіти Феодосіївської сільської ради.
  • Про схвалення Плану заходів по Програмі національно-патріотичного виховання дітей та молоді Феодосіївської сільської ради на 2024 рік.
  • Про затвердження Плану спортивно-масових та оздоровчих заходів на території Феодосіївської сільської ради на 2024 рік.
  • Про напрями використання бюджетних коштів на 2024 рік КП «Феодосіївські муніципальні послуги».
  • Про напрями використання бюджетних коштів на 2024 рік КП «Хотів».
  • Про напрями використання бюджетних коштів на 2024 рік КП «Ходосівське».
  • Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  • Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами
  • Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  • Про затвердження Акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради від 25 травня 2023 року № 8 «Про утворення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на території Феодосіївської сільської територіальної громади».
  • Про створення Громадської ради при виконавчому комітеті Феодосіївської сільськоої ради.
  • Різне.

Засідання виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради пройде з врахуванням особливостей воєнного стану, введеного на території України.