Шановна громадо!

Дата: 26.01.2024 10:04

Дякую вам за велику зацікавленість стати частиною Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради! Цифри мене приємно вразили! 45 мешканців виявили бажання увійти до Виконкому.

Для мене важливо, щоб процес залучення мешканців громади до Виконкому був максимально відкритим і прозорим. Етап подання своєї кандидатури завершено і наступного тижня розпочнеться другий етап - проведення співбесід із кандидатами.

Для мене, як т.в.о голови громади, важливими пріоритетами у формуванні команди Виконкому завдяки залучення громадськості є:

✅ Залучення висококваліфікованих фахівців у сферах, що мають стратегічне значення для розвитку нашої громади.
✅ Представництво сіл. З хорошого - майже від кожного села нашої громади подалися по кілька кандидатів. Однак мушу констатувати, що з Круглика жоден мешканець не подав своєї кандидатури. Вірю, що у найближчому майбутньому і мешканці Круглика будуть проявляти більшу активність. До цього закликаю!
✅ Готовність до конструктивної участі у засіданнях Виконкому та можливість приділяти достатньо часу для роботи у Виконкомі. Нагадую, ця робота здійснюється на громадських засадах.
✅ Знання законодавства, яке стосується роботи ОМС. Важливо не лише знати (у процесі роботи ми будемо навчати), а й поважати Закони України, працювати виключно у рамках законодавства та служити інтересам громади.

Я переконаний, що співбесіди - це найкращий спосіб визначити, чи налаштовані кандидати на конструктивну та ефективну роботу задля розвитку нашої громади!

Ще раз дякую всім за довіру і готовність брати активну участь у житті громади!

З повагою,
т.в.о. голови Феодосіївської сільської ради