16 лютого 2024 року відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради VIIІ скликання.

Дата: 12.02.2024 15:29

Шановні жителі громади!

16 лютого 2024 року, о 17:00, в приміщенні адміністративної будівлі Феодосіївської сільської ради за адресою: с. Хотів, пл. Паширова, 2 (актова зала) відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради VIIІ скликання.

До розгляду підготовлено наступні питання:

• Про надання грошової допомоги, відповідно до Комплексної програми підтримки військовослужбовців та членів їх сімей Феодосіївської сільської територіальної громади Обухівського району Київської області на 2024-2026 роки.
  • Про надання грошової допомоги, відповідно до Програми соціального захисту населення Феодосіївської сільської територіальної громади Обухівського району Київської області «Турбота» на 2022-2024 роки.
  • Про виплату компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.
  • Про надання дозволу на порушення благоустрою в с. Ходосівка.
  • Про схвалення Плану культурно-мистецьких заходів на території Феодосіївської сільської ради у 2024 році.
  • Про затвердження Порядку відшкодування педагогічним працівникам комунальних закладів дошкільної, загальної середньої освіти та ІРЦ Феодосіївської сільської ради вартості проживання у орендованому житлі у 2024 році.
  • Про визначення місця проживання малолітньої дитини.
  • Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних  дій та збройних конфліктів.
  • Різне.

Засідання виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради пройде з врахуванням особливостей воєнного стану, введеного на території України.