До відома власників житлових приміщень, які безкоштовно розмістили внутрішньо переміщених осіб

Дата: 27.02.2024 14:13

У зв’язку з внесенням змін до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333, з метою підтвердження актуальності даних щодо отримувачів компенсації та розміщених ними внутрішньо переміщених осіб, повідомляємо про необхідність звернутися до відділу соціального захисту населення Феодосіївської сільської ради (с. Хотів, площа Паширова, буд. 2, каб. № 4) з оригіналами:

• паспорта громадянина України;
  • свідоцтва про народження (для осіб, які не досягли 14 років);
  • картки про присвоєння РНОКПП (ідентифікаційного номера);
  • довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
  • документа, що підтверджує належність до відповідної соціальної категорії (пенсійне посвідчення, довідка МСЕК тощо);
  • документа, що підтверджує право власності на житлове приміщення, в якому розміщені внутрішньо переміщені особи.

Наголошуємо, що власники житлових приміщень та розміщені ними внутрішньо переміщені особи повинні звернутися до відділу соціального захисту населення Феодосіївської сільської ради до 5 березня 2024 року.

Від внутрішньо переміщених осіб може звернутися один повнолітній представник, надавши оригінали документів всіх, розміщених разом з ним членів сім’ї.

Без попереднього проходження перевірки даних, заяви на отримання компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб прийматися не будуть.

У разі виникнення запитань, звертайтеся за номером телефону 0637852784.