МІСНІЧЕНКО Сергій Станіславович

Дата: 07.05.2024 14:13

Місніченко Сергій Станіславович народився 26 червня 1992 року в селі Лісники Києво-Святошинського району Київської  області.

Проживав Сергій разом з родиною в с. Лісники. Батьки: Місніченко Оксана та Станіслав, брат Дмитро.

З 1999-2009 року навчався у Лісниківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

У 2009-2010 роках отримав кваліфікацію слюсара з ремонту автомобілів у Навчально-науковому центрі професійно-технічної освіти Академії педагогічних наук України.

2011-2012 р. продовжив навчання та успішно закінчив при Навчально- науковому центрі професійно-технічної освіти Академії педагогічних наук України за фахом “Менеджер в торгівлі транспортними засобами та їх ремонті”.

У 2014 р. закінчив Вищий навчальний заклад “Університет сучасних знань” за напрямом “Менеджмент” (бакалавр з менеджменту).

У 2016 р. закінчив той же вуз і здобув ступінь Магістра за спеціальністю “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”

З 2018 року по 2019 рік Сергій проходив службу на контрактній основі у лавах Збройних Сил України.

Коли 24 лютого 2022 року розпочалось повномасштабне вторгнення росії на територію України, Місніченко Сергій добровольцем пішов захищати Батьківщину від підступного, жорстокого ворога. Під час повномаштабного вторгненя доєднався спочатку до Добровільного Формування Феодосіївської ТГ.

Місніченко Сергій Станіславович був солдатом, старшим навідником мінометної батареї 6 батальйону оперативного призначення 1-ї Президентської бригади оперативного призначення "Буревій" в/ч 3027.

Загинув 25 грудня 2023 року при ворожому артилерійському обстрілі в Серебрянському лісництві в районі населеного пункту Ямпіль Краматорського району Донецької області.

Сергій Станіславович був справжнім патріотом України, боровся за її волю та незалежність. Сильний, мужній, відважний, а водночас – добрий, щирий і відкритий для всіх – односельців, друзів, побратимів.

Велика вдячність та пошана Сергію Станіславовичу, який без вагань став на захист рідного села, України та боронив усіх нас від російських окупантів, мріяв про свободу і незалежність нашої Батьківщини.

Герої не вмирають. Вони згори тримають небо над Україною!