У Феодосіївській громаді відзначили День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років
8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років. Для Європи 8 травня – точка відліку закінчення війни, перемога над злом нацизму, нагадування про катастрофу війни, а не про тріумф одних народів над іншими, переможців над переможеними. Україна також приєдналася до європейської традиції відзначення цієї дати.
У цей День у населених пунктах Феодосіївської громади відбулися мітинги із вшанування пам’яті загиблих у Других світовій війні.
На мітингах були присутні працівники відділів Феодосіївської сільської ради, закладів культури, учні та вчителі ліцеїв громади, місцеві жителі.
Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками…Ми вклоняємося всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, хто пішов з життя від ран, хвороб і голоду.
Маємо зберігати у своїх серцях пам’ять про односельців і всіх, хто загинув у Другій світовій війні, хто боровся з німецьким фашизмом. Бо саме так наші нащадки будуть вшановувати пам’ять про сучасних героїв України, які зараз воюють з рашизмом.