У Феодосіївській громаді відбувся фінал обласних змагань «Пліч-о-пліч» з волейболу серед дівчат

Дата: 20.05.2024 16:26

На базі Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук'яненка 17 травня відбувся 4 етап обласних змагань  «Пліч-о-пліч» з волейболу серед дівчат.

За право представляти Київську область у фіналі Всеукраїнських шкільних ліг боролися 7 команд з усіх районів області:

Білоцерківський район - Білоцерківська гімназія-початкова школа  № 21, команда "Джміль".

Бориспільський район - Мирненський ліцей Вороньківської сільської ради, команда "Воїни Світла".

Броварський район – Зазимський ліцей «Академія успіху», команда Viva.

Бучанський район - Литовсько-український ліцей № 1, команда "Бородянські пантери".

Вишгородський район – Запрудська філія Іванківського ліцею №1, команда «Запрудські вовки».

Обухівський район - Хотівський академічний ліцей імені Левка Лукяненка, наша команда «Хотівські бджілки» - учасники і призери районних і обласних змагань. В змаганнях "Пліч-о-пліч" показали майстерність,  волю до перемоги, незламність.

Фастівський район - Боярський академічний ліцей "Лідер", команда «Мудрі сови».

Ми дуже вдячні титулованій українській борчині, амбасадору від Київщини Аліні Акобія-Грушина, що приїхала підтримати команди волейболісток.

Боротьба була запеклою, але енергійні та натхненні дівчата з "Бородянських пантер" об'єднали свої сили, щоб здійснити свою мрію - стати чемпіонами. Їх наполегливість, командний дух та безмежна відданість спорту допомогли їм досягти цієї неймовірної мети. Тепер школярки з Бучанського району будуть представляти Київську область на Всеукраїнських змаганнях. Ми віримо в їхній успіх та бажаємо перемоги і яскравих моментів на волейбольному майданчику!