У Феодосіївській громаді відбувся І територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 30.05.2024 23:01

28 травня 2024 року у Феодосіївській громаді на базі Хотівського академічного ліцею ім. Левка Лук'яненка відбувся І територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Захід розпочали з вшанування пам’яті загиблих воїнів хвилиною мовчання.

На заході була присутня родина полеглого захисника, хотівця, командира 3 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А4835 Андрійця Андрія Володимировича, який героїчно загинув захищаючи Україну 19 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Лиман Перший Куп'янського району, Харківської області.

Виконуючий обов'язки сільського голови, секретар ради Ігор МОСКАЛЕНКО на виконання наказу військової частини А4835 № 200 від 28.03.2024 та № 271 від 04.05.2024 вручив матері Героя Андрієць Лідії Степанівні почесні відзнаки «За заслуги у важких боях» та медаль «Захисник України» (посмертно).

Схиляємо голови перед близькими та рідними захисників України. Ці нагороди мають нагадувати нам про подвиги сучасних українських Героїв, наших земляків.

Гра «Джура» – системна форма національно-патріотичного виховання, важлива складова щодо формування ціннісних орієнтирів, громадянської самосвідомості та готовності щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави.

Учасниками територіального етапу Гри «Сокіл» («Джура») стали:

Старша група
Рій «БАГРЯНИЙ» Іванковичівського ліцею.

Рій «СИЧІ» Лісниківського ліцею імені Михайла Грушевського.
Рій «СПРАВЖНІ КОЗАКИ» Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук'яненка.

Середня група

Рій «БАГРЯНИЙ ДУХ» Іванковичівського ліцею.

Рій «КОЗАЧЕНЬКИ» Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук'яненка.

Середня й старша група змагалася у стрільбі, фізичній підготовці (силові вправи), спортивній смузі перешкод, метання гранати, «Відун», «Домедична допомога», «Тактична медицина», «Мінно-вибуховій справі», «Линва».

Пройшли навчання з аеророзвідки, виготовлення та використання дронів.

Рої змагались на славу! Діти довели усім присутнім, а головне самі собі, що вони справжні нащадки славних запорожців! Усі рої отримали масу задоволення, дипломи, а на завершення скуштувати козацький куліш.

РЕЗУЛЬТАТИ:

У середній віковій групі:

І місце здобув Рій «КОЗАЧЕНЬКИ» Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук'яненка.

II місце посів Рій «БАГРЯНИЙ ДУХ» Іванковичівського ліцею.

У старшій віковій групі:

I місце посів Рій «СПРАВЖНІ КОЗАКИ» Хотівського академічного ліцею імені Левка Лук'яненка.

II місце посів Рій «СИЧІ» Лісниківського ліцею імені Михайла Грушевського.

IIІ місце посів Рій «БАГРЯНИЙ» Іванковичівського ліцею.

Учням та викладачам подяка! Слава Україні!

Фото Павло Бутурлімов