Вступ 2025: інформація для вступників із тимчасово окупованих і «прифронтових» територій

Дата: 06.06.2025 15:10
Кількість переглядів: 182

Вступники можуть розраховувати на особливі умови прийому у заклади вищої, фахової передвищої та професійної освіти України з можливістю вступати в межах встановлених квот (квота-2) відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2025 році та Наказу МОН №271

Що чекає на вступників і вступниць?

  • Вступ без складання НМТ (національного мультипредметного тесту);
  • Можливість онлайн-вступу;
  • Процедура, що враховує відсутність українських документів;
  • Навчання на бюджеті та стипендія;
  • Конфіденційність і супровід під час вступу;
  • Можливість отримати безоплатне місце в гуртожитку;
  • Диплом, який визнається в країнах Європи та світу;
  • Можливість міжнародних обмінів.

Як діяти?

  1. Обери спеціальність і заклад вищої освіти;
  2. Звернися в Освітній центр «Крим – Україна» чи «Донбас – Україна» при закладі вищої освіти (контакти можна знайти на сайті обраного закладу).

Центри підтримують всіх жителів тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, частин Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Херсонської областей, а також прифронтових населених пунктів.

  1. Подай документи та склади вступні випробування з української мови, історії України та профільного предмета. Подача документів і оцінювання можуть здійснюватися особисто чи дистанційно.

Немає атестата? Освітній центр сприяє проведенню річного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови та історії України, а також документів уповноваженим ЗЗСО (школою).

  1. Стань студентом із можливістю отримати безоплатне місце в гуртожитку, підручники, стипендію та досвід міжнародного обміну.

Детальну інформацію можна знайти за покликанням: https://www.osvita-tot.com/ 

Матеріал створений командами БФ «Схід SOS», ГО «ЦГП Альменда», ГО «Донбас SOS», ГО «КримSOS», Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерства освіти і науки України, Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано