Паспорти бюджетних програм

2021 рік:

Паспотри бюджетних програм Відділу гуманітарного розвитку Феодосіївської сільської ради

Паспорти бюджетний програм Відділу фінансів, інвестиційного та економічного розвитку Феодосіївської сільської ради

Паспорти бюджетних програм Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради

Паспорти бюджетних програм Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради (зі змінами)

Паспорти бюджетних програм Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради (зі змінами)

2022 рік:

Паспорти бюджетних програм Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради

8110

7350

6030

1142

8240

7680

6071

6020

0150

8130

7461

6040

6017

8313

Паспорти бюджетних програм Відділу соціального захисту населення Феодосіївської сільської ради