Відбувся перерахунок пенсій у 2021 році

Дата: 05.01.2021 17:31

Відбувся перерахунок мінімального розміру пенсій для пенсіонерів, що не працюють та досягли 65 років, а також мають страховий стаж: жінки не менше 30 років та чоловіки – 35 років. Таку інформацію надає Пенсійний фонд України.

Це зумовлено зростанням мінімальної заробітної плати у 2021 році до рівня 6000 грн.

Так, мінімальний розмір пенсії із 1 січня 2021 року збільшиться з 2000 гривень до 2400 гривень.

Для  пенсіонерів, які працюють, перерахунок пенсій з використанням нового показника мінімальної заробітної плати здійснюється після звільнення з роботи або припинення підприємницької діяльності.

Громадянам, що досягнуть 65-річного віку в 2021 році, перерахунок буде проведено з дня досягнення відповідного віку за наявності у них необхідного страхового стажу (жінки не менше 30 років та чоловіки – 35 років).

Варто зазначити, що понад 84 тис пенсіонерів Київщини отримають незабаром перераховані пенсії.