Оновлено склад робочої групи з підготовки Стратегії розвитку

Дата: 15.11.2021 17:46

Розпорядженням сільського голови № 126-О від 15 листопада 2021 року до складу робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Феодосіївської сільської територіальної громади залучили ще 4 жителів Феодосіївської територіальної громади.

"Ми завжди відкриті до конструктивної співпраці з громадськістю. Особливо, коли це стосується питань стратегічного розвитку громади." – зазначив Микола Пянчук.

Таким чином до складу робочої групи увійшли:

ДІДКОВСЬКИЙ Ігор Миколайович - філософ, меценат, інвестор, Голова Піклувальної ради Трипільської культури України, фундатор РОДОВІД стипендії, співкерівник робочої групи.

РОВЕНСЬКА Юлія Володимирівна - громадська діячка, мешканка села Іванковичі

СОРОКІН Вадим Ігорович - архітектор, громадський діяч, мешканець села Лісники

КОВАЛЕНКО Анатолій Анатолійович -  професор кафедри публічно правових дисциплін Київського міжнародного університету, доктор юридичних наук

Наступне засідання робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Феодосіївської сільської територіальної громади відбудеться найближчим часом. Про дату засідання буде повідомлено згодом.

Раніше ми писали:

Відбулося перше засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Феодосіївської громади