БІЛОШАПКА Валерій Степанович

Дата: 21.07.2023 17:30

Білошапка Валерій Степанович, 02 жовтня 1972 року народження.

Був корінним жителем нашої громади.

Народився в селі Хотів, навчався в Хотівському ліцеї до 9 класу.

Після навчання виїхав із родиною до міста Улан-Уде, де закінчив Професійно-технічне училище (за професією помічник-машиніста електровоза).

В 1997-1998 р.р. – пішов служити за контрактом в Національну гвардію України, проте достроково звільнився зі служби.

В 1998 р одружився, після одруження проживав разом із сім’єю в селі Лісники.

Валерій із дружиною Тамарою прожили разом чудових 25 років подружнього життя. Валерій Степанович був чудовим сім’янином, прикладом до наслідування для свого сина, якому зараз 23 роки.

За останнім місцем роботи Валерій працював водієм в компанії «Фокстрот».

З 24 лютого 2022 року, з першого дня війни, Валерій Степанович пішов служити добровольцем.

Мав звання сержанта та служив у військовій частині А 4010 - це 5-та окрема штурмова бригада піхотно-штурмове механізоване з'єднання у складі Сухопутних військ України.

В середині лютого місяця 2023 року стало відомо, що Валерій зник безвісти в районі н.п. Іванкове Донецької області. Та попри надії родини про те, що Валерій живий, в червні 2023 року прийшла найстрашніша звістка про його загибель.

Білошапка Валерій Степанович загинув 09 лютого 2023 року у віці 50-ти років в районі н.п. Іванкове Донецької області як справжній герой своєї Батьківщини.

Ми будемо завжди пам’ятати, якою ціною нашому народові дається свобода!