21 Листопада, 2023 р., 11:25
За Україну віддав своє життя на території Луганської області житель села Ходосівка Серігй Матушевич.
21 Листопада, 2023 р., 09:36
Сьогодні в Україні День Гідності та Свободи. В цей день наша нація вкотре встала на захист головних українських цінностей.
20 Листопада, 2023 р., 16:50
Частину витрат на лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19,  понесених  у 2022 році, можна відшкодувати, використавши право на  податкову знижку
20 Листопада, 2023 р., 16:29
Які проекти рішень були розглянуті, які пропозиції заслухані та про що говорили депутати на виїзному засіданні – читайте в нашому матеріалі
20 Листопада, 2023 р., 13:07
Нещодавно в ГУ ДПС у Київській області відбулась зустріч керівного складу Управління економічного аналізу Анни Топки та Ольги Моргун із завідувачем Сектору економічного розвитку Феодосївської громади Обухівського району Анною Шушуриною.
17 Листопада, 2023 р., 20:36
Героїчно загинув Матушевич Сергій Миколайович 1991 року народження, житель  села Ходосівка.
17 Листопада, 2023 р., 11:15
Як платнику податку отримати інформацію щодо відсутності податкової застави майна?
17 Листопада, 2023 р., 10:35
Як здійснюється програмування найменування товарів/послуг при використанні програмного забезпечення «ПРРО ДПС»
17 Листопада, 2023 р., 09:41
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
16 Листопада, 2023 р., 14:25
17 листопада 2023 року, о 12:00 в приміщенні адміністративної будівлі сільської ради с. Хотів (актова зала) відбудеться засідання Виконавчого комітету сільської ради.