23 Листопада, 2023 р., 17:06
Як повідомили у Відділі житлово-комунального господарства, у Феодосіївській громаді до негоди вже готові.
23 Листопада, 2023 р., 15:29
Голодомор став однією з найбільших трагедій нашого народу, і вшанування пам'яті його жертв - важлива частина української історії та культури.
23 Листопада, 2023 р., 09:55
4 грудня 2023 року з 10:00 по 14:00 годину відбудеться прийом громадян спеціалістом ВОГ № 13.
22 Листопада, 2023 р., 15:28
ФО не має права на податкову знижку, якщо податковий агент утримав, але не перерахував ПДФО до бюджету
22 Листопада, 2023 р., 14:43
Відданий  Військовій присязі, на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, 16 листопада 2023 року Сергій віддав життя в бою за Україну, на території Луганської області.
22 Листопада, 2023 р., 10:09
Відповідно до розпорядження в.о. сільського голови Анатолія Походні у Феодосіївській територіальній громаді 22 листопада 2023 року оголошено Днем жалоби на знак вшанування пам’яті військовослужбовця Сергія Матушевича, який загинув під час виконання бойового завдання, захищаючи територіальну цілісність України.
21 Листопада, 2023 р., 16:11
21 листопада відзначається День Гідності та Свободи, який було запроваджено указом президента України у 2014 році. У цьому році відзначається 10-та річниця Революції Гідності та 19-та – Помаранчевої революції.
21 Листопада, 2023 р., 12:30
З таким гаслом українців закликають відзначити 10 річницю початку Революції Гідності – 21 листопада, у День Гідності та Свободи.
21 Листопада, 2023 р., 11:55
У вівторок, 21 листопада о 18.00 команда Мережі кіноклубів документального кіно DOCU/CLUB та Музей Майдану запрошують на перегляд та обговорення документального фільму “Євромайдан SOS” режисера Сергія Лисенка.