20 Грудня, 2023 р., 16:25
Пленарне засідання заплановане на 14:00 і пройде в актовій залі адміністративного приміщення за адресою: село Хотів, площа Паширова, 2.
20 Грудня, 2023 р., 15:54
Засідання пройде о 09:00 у приміщені адміністративної будівлі Феодосіївської сільської ради за адресою: с. Хотів, площа Паширова, 2 (актова зала).
20 Грудня, 2023 р., 14:28
Підсумовуємо ключові події 2023 року та виокремлюємо тренди, які будуть мати найбільший вплив на ринок праці у 2024 році. Дефіцит кадрів, військовий рекрутинг і штучний інтелект — у фокусі аналітики Work.ua. Яким буде ринок праці у 2024 році? Щоб дати відповідь на це питання, Work.ua зібрав аналітичні дані, опитав понад 1 000 роботодавців і 1 500 шукачів, отримав коментарі від представників бізнесу.
20 Грудня, 2023 р., 12:13
21 грудня 2023 року - останній день подання платником єдиного податку заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з 01 січня 2024 року
19 Грудня, 2023 р., 12:10
Хочемо нагадати, що відповідно до статті 5 п. 2. Закону України "Про надання публічних послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні" - батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження.
18 Грудня, 2023 р., 16:14
З метою упорядкування інформації про діючі волонтерські організації, благодійні фонди, а також формування переліку допомоги та територій на яких надається гуманітарна допомога, Департамент культури та туризму Київської обласної державної адміністрації звертається з проханням заповнити до 21 грудня 2023 року форму за посиланням.
18 Грудня, 2023 р., 14:33
Закон №3453: Внесення змін до плану – графіка проведення документальних планових перевірок на 2024 рік може здійснюватися щомісячно
18 Грудня, 2023 р., 12:27
Добра новина для тих, хто цікавиться історією українського гончарства! Перед самим Новим роком буде змога поспілкуватися з пані Галиною Івашків - доктором мистецтвознавства, лауреаткою премії ім. Ф.І.Шміта, авторкою "гончарного бестселера" - "Василь Шостопалець і кераміка Сокаля".
15 Грудня, 2023 р., 10:46
Оновлено декларацію збору за місця для паркування транспортних засобів  Головне управління ДПС у Київській області інформує,  що 08 грудня 2023 року набрали чинності накази Міністерства фінансів України :