09 Січня, 2024 р., 13:02
1 січня 2024 року зріс прожитковий мінімум. Тож змінилися умови надання вторинної правничої допомоги (допомоги зі зверненням до суду) людям з низьким доходом.
08 Січня, 2024 р., 12:25
Пленарне засідання заплановане на 17:00 і пройде в актовій залі адміністративного приміщення за адресою: село Хотів, площа Паширова, 2.
08 Січня, 2024 р., 12:02
21 громада України отримали відзнаки від Центру розвитку інновацій за лідерство у використанні цифрових рішень для розвитку економіки громади на основі даних. До списку лідерів увійшла Феодосіївська громада.
06 Січня, 2024 р., 10:11
Щиро вітаю вас з Водохрещем, зі святим Богоявленням! Водохреще для нашого народу є символом очищення душі. Вважається, що саме в цей день Бог приходить у світ і благословляє на добрі справи.
05 Січня, 2024 р., 15:00
Де дізнатись реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету
04 Січня, 2024 р., 16:52
Ми надаємо актуальну інформацію щодо вартості послуг у ЦНАП Феодосіївської громади. Інформація щодо підвищення тарифів була оприлюднена прес службою МВС, і як пояснили у відомстві,  збільшення вартості обумовлено тим, що «Поліграфічний комбінат «Україна» підвищив ціни на бланки біометричних документів.
04 Січня, 2024 р., 12:49
Шановна громадо! Наразі ми шукаємо мотивованих і кваліфікованих людей для їх включення до персонального складу Виконавчого комітету Феодосіївської сільської ради, які готові працювати на розвиток громади!
04 Січня, 2024 р., 10:51
Напередодні свята Водохреща, яке у 2024 році відзначають 6 січня, питання безпеки на льоду є особливо актуальним. Адже саме в цей період виникає ризик виникнення можливих надзвичайних ситуацій на водоймах. Саме тому рятувальники застерігають громадян бути обережними під час купання на Водохреща.
04 Січня, 2024 р., 10:12
Пленарне засідання заплановане на 11:00 і пройде у приміщенні будинку культури села Іванковичі, за адресою: Іванковичі, вул. Соборна, 86.
03 Січня, 2024 р., 16:16
Прийом проведе перший заступник голови адміністрації Роман Смик. Записатися можна за телефонами: +38 (063) 785-40-80 або +38 (04572) 5-09-16.