18 Лютого, 2021 р., 12:36
Феодосіївський сільський голова Микола Пянчук провів нараду з медпрацівниками амбулаторії села Хотів.
17 Лютого, 2021 р., 11:00
Сьогодні, 17 лютого 2021 року, у трьох селах Феодосіївської громади буде відсутнє електропостачання. Про це повідомляють на сайті  ДТЕК «Київські Регіональні Електромережі».
15 Лютого, 2021 р., 17:59
Захист навколишнього середовища, охорона праці та громадський порядок — цим та іншим займатиметься адміністративна комісія, що нещодавно створена у Феодосіївській громаді. Відповідне рішення про це було ухвалено членами виконкому.
12 Лютого, 2021 р., 16:20
До виконавчого комітету Феодосіївської громади надійшло повідомлення про відсутність газопостачання у селі Рославичі.
12 Лютого, 2021 р., 13:50
Сьогодні, 12 лютого 2021 року, у Феодосіївській громаді розпочато зимову толоку з прибирання снігу. До неї долучився сільський голова Микола Пянчук, працівники виконавчого комітету та депутати сільської ради.
11 Лютого, 2021 р., 18:11
У зв'язку з несприятливими погодними умовами 12 лютого 2021 року всі загальноосвітні навчальні заклади громади будуть працювати в дистанційному режимі.
11 Лютого, 2021 р., 16:54
Кожен мешканець громади має отримувати якісну медичну допомогу. На цьому наголосив сільський голова Микола Пянчук сьогодні, 11 лютого 2021 лютого, під час наради з керівницею Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Ярославою Августинович.
11 Лютого, 2021 р., 15:36
На Київщині знову стартують сильні снігопади, що триватимуть до трьох днів. Про це повідомляють в Українському гідрометцентрі.
10 Лютого, 2021 р., 17:10
Метеорологи знову прогнозують сильні снігопади найближчі дні.
10 Лютого, 2021 р., 11:05
У селах Хотів і Лісники сьогодні, 10 лютого 2021 року,  планове вимкнення електроенергії. Про це відомо з сайту ‎ДТЕК «Київські регіональні мережі»‎.