04 Січня, 2021 р., 15:00
Відтепер українці платитимуть більше за оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки, біометричного закордонного паспорта та посвідок на проживання. Про це повідомила Державна міграційна служба.
04 Січня, 2021 р., 12:00
На Київщині 301 житель захворів на COVID-19 3 січня. Таку статистику оприлюднив обласний лабораторний центр сьогодні, 4 січня 2021 року.
31 Грудня, 2020 р., 11:32
Нехай Новий рік принесе всім нам добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шану та любов від рідних та близьких.
30 Грудня, 2020 р., 14:38
У госпітальних базах Київщини до кисню підключили 94% ліжко-місць, визначених для лікування хворих на коронавірус, повідомляє пресслужба Київської ОДА.
29 Грудня, 2020 р., 17:42
Рішенням надзвичайної протиепізоотичної комісії при Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області село Круглик визнано вогнищем розповсюдженням сказу.
28 Грудня, 2020 р., 10:05
25 грудня відбулося пленарне засідання другої сесії Феодосіївської сільської ради. Одне з головних питань порядку денного – затвердження бюджету Феодосіївської територіальної громади на 2021 рік та питання із фінансування закладів культури та бібліотек.
24 Грудня, 2020 р., 16:02
22 грудня 2020 року у населеному пункті Круглик по вулиці Вітянській зареєстровано випадок сказу. Захворів та загинув від сказу домашній кіт, при цьому він мав контакт з іншими домашніми тваринами.
21 Грудня, 2020 р., 15:31
24 листопада 2020 року розпочала роботу перша сесія Феодосіївської сільської ради.  На її початку голова Феодосіївської сільської територіальної виборчої комісії  доповів про підсумки виборів сільського голови та депутатів Феодосіївської сільської ради, які відбулися 25 жовтня 2020 року.
20 Грудня, 2020 р., 13:12
20 травня 2020 року Уряд видав розпорядження «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Київської області», в якому затвердив Феодосіївську  територіальну громаду Обухівського району Київської області у складі наступних сіл: Ходосівка, Лісники, Хотів, Круглик, Кременище, Іванковичі, Рославичі, Гвоздів.